Szkolenie dla lekarzy „ARTROSKOPIA BARKU dla początkujących”

0

W dniach 20-21 maja 2015r. Klinika św. Łukasza gościła grupę kilkudziesięciu lekarzy zainteresowanych doskonaleniem technik chirurgii małoinwazyjnej  w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Pierwszego dnia szkolenia przeprowadzono panel wykładowy wraz z sesjami warsztatowymi. Drugiego dnia dzięki transmisji operacji „na żywo” z bloku operacyjnego na salę multimedialno-wykładową uczestnicy  mieli możliwość obserwacji zabiegów artroskopowych wraz z szerokim komentarzem operatora. Ortopedzi mogli na bieżąco zadawać pytania do lekarza prowadzącego, co pozwoliło odpowiedzieć na nurtujące ich kwestie.Wskazówki praktyczne przedstawione przez operatora są docenianym przez uczestników elementem szkolenia.

Koordynatorem merytorycznym i prowadzącym był dr n. med. Roman Brzóska. Szkolenie współprowadził również dr n. med. Adrian Błasiak. Lekarze uczestniczący w kursie, dzięki możliwości spotkania się z tak doświadczonymi specjalistami w zakresie leczenia schorzeń barku, ugruntowali swoją wiedzę niezbędną do dalszego rozwoju umiejętności operacyjnych.

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu.

Klinika św. Łukasza, dzięki zaangażowaniu całego zespołu, należy do wiodących ośrodków edukacyjnych i szkoleniowych na mapie Polski, o czym świadczą duże zainteresowanie i bardzo wysokie oceny lekarzy- uczestników.

Przekaż dalej

O autorze

Redaktor naczelna

Administracja serwisem iOrtopedia.pl

Skomentuj