Relacja ze szkolenia: ARTROSKOPIA BARKU – kurs podstawowy

0

W dniach 26-27 kwietnia 2017r. w Szpitalu św. Łukasza odbyła się kolejna edycja kursu podstawowego dla ortopedów z zakresu artroskopii barku.

Kilkudziesięcioosobowa grupa lekarzy z całej Polski uczestniczyła w 2 dniowym szkoleniu poświęconym tematyce artroskopii barku. Koordynatorem merytorycznym szkolenia był dr n. med. Roman Brzóska. Chirurdzy omawiali m.in. niestabilność przednią i tylną stawu ramieniowego, uszkodzenia stożka rotatorów, metody diagnostyki oraz sposoby leczenia artroskopowego.

W programie szkolenia odbyły się warsztaty DRY LAB, a drugiego dnia odbyła się transmisja zabiegów „na żywo” z zakresu artroskopii barku z bloku operacyjnego na salę multimedialno-konferencyjną. Operator, dr Brzóska, w sposób obszerny komentował poszczególne etapy zabiegu, a uczestnicy szkolenia mogli w każdej chwili zadawać pytania odnośnie nurtujących ich kwestii.

Głównym partnerem szkolenia była PIERRE FABRE

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim lekarzom za aktywny udział w szkoleniu, partnerom za współprace i wzbogacenie szkolenia, wykładowcom za profesjonalne przygotowanie szkolenia.

Klinika św. Łukasza zaprasza do udziału w kolejnych edycjach szkolenia!

 

www.iortopedia.pl/szkolenia

www.bjrd.pl

www.lukasza.pl

Przekaż dalej

O autorze

Redaktor naczelna

Administracja serwisem iOrtopedia.pl

Skomentuj